Jak radzić sobie z niedoskonałościami?

Jak radzić sobie z niedoskonałościami?
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Jak radzić sobie z niedoskonałościami?

Człowiek nie rodzi się idealny, gdy się sobie bliżej i dokładniej przyjrzymy, szybko znajdziemy tu i tam różne rzeczy do poprawy, a gdy zaczynamy się starzeć tych rzeczy, będzie tylko coraz więcej, a my zaczniemy unikać spojrzeń w lustro i spotkań ze znajomymi, bo przecież źle wyglądamy.
Nie możemy tak gnębić sami siebie, bo niby dlaczego? Akceptacja samego siebie jest rzecz jasna również ważna, gdy coś jest brzydkie, to takie jest i wmawianie sobie i innym, że wszystko jest tak, jak tego chcemy, jest ogromną bzdurą. Nie doskonałości powinno się poprawiać i raz na zawsze usuwać ze swojego życia, a nie na siłę wypierać z psychiki, bo to tak zwana walka z wiatrakami.
Chcesz naprawić to, co sam/sama zauważasz w sobie niepożądanego? Klinika dermatologii estetycznej jest właśnie dla Ciebie. Ludzie tam pracujący uważają, że każdy człowiek powinien być piękny i trzeba mu w tym pomóc. To właśnie ich misja, by za niewielką wręcz symboliczną cenę w ten sposób sprawiać im mnóstwo uśmiechu i radości.

Inne artykuły: