Medyczna księgarnia internetowa

Medyczna księgarnia internetowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Księgarnia medyczna.

Księgarnia medyczna to specjalistyczny sklep ukierunkowany przede wszystkim na sprzedaż wydawnictw medycznych. W ofercie księgarni można znaleźć skrypty dla studentów kierunków medycznych (lekarskiego, pielęgniarskiego, farmacji i innych), podręczniki dla uczniów szkół medycznych oraz wydawnictwa naukowe lub popularno – naukowe skierowane do pacjentów.
Obok specjalistycznych książek dla lekarzy, pacjentów, studentów i uczniów księgarnia medyczna prowadzi sprzedaż wydawnictw pedagogicznych, przyrodniczych oraz językowych. Te ostatnie w dużej części przeznaczone są dla lekarzy lub studentów kierunków lekarskich – dzięki nim można uczyć się języków nowożytnych z rozszerzonym słownictwem medycznym.
Wśród wydawnictw znajdujących się na półkach księgarnia medyczna ma również literaturę z zakresu psychologii oraz pedagogiki. Są to wydawnictwa na różnym poziomie trudności – od wysoko specjalistycznych do popularnych, łatwych w odbiorze i dostępnych dla wszystkich czytelników niezależnie od posiadanego wykształcenia czy wykonywanego zawodu.

Inne artykuły: