Rozrywka escaperooms Gdańsk

Rozrywka escaperooms Gdańsk
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Escaperooms w Gdańsku to naprawdę wspaniała rozrywka

Wielu jest wśród nas fanów gier komputerowych. Jednym z może nieco niszowych, ale mających swoje oddane grono fanów gatunkiem tych gier, są gry przygodowe typu point&click. Opowiadają one jakąś konkretną historię i przedstawiają bohatera, w którego mamy się wcielić, a fabułę posuwamy do przodu za pomocą odpowiedniego wykorzystania znalezionych przedmiotów, łączenia ich, rozwiązywania zagadek logicznych i tak dalej.

Jednym z podgatunków gier przygodowych, nieco uproszczonym na potrzeby internetu, bo właśnie jako gry online święci on swoje triumfy, są gry typu escape room. Chodzi w nich o to, by wydostać się z zamkniętego pomieszczenia, a mechanika gry jest podobna jak w przypadku klasycznych gier przygodowych. Ktoś w końcu wpadł na pomysł, że gry tego typu bardzo łatwo można przy odrobinie wysiłku przenieść do rzeczywistości i stworzyć takie pokoje w realnym świecie. Jeżeli więc interesuje nas naprawdę dobra rozrywka escaperooms Gdańsk są nam w stanie ją zapewnić na najwyższym poziomie.

Samodzielnie, bądź razem z kilkuosobową ekipą zostajemy zamknięci w jakimś pokoju, albo też całym kompleksie pomieszczeń i naszym zadaniem jest oczywiście go opuścić. W tym celu rozwiązywać musimy zagadki, szukać przedmiotów, otwierać zamki, zdobywać klucze do skrytek i tak dalej. Na wykonanie misji mamy zazwyczaj około godziny czasu, możemy też liczyć na drobne podpowiedzi obsługi, jeżeli się zatniemy. Rozrywka escaperooms Gdańsk jest więc naprawdę wspaniałą zabawą dla wszystkich fanów łamania głowy.

Inne artykuły: